Passolig Kartımdaki Param Kayboldu!

Ramazan Y. |

****46011382**** numaralı Passolig kartım ile internetten Eskişehir Spor - Başakşehir Spor maçına bilet almak için adımları izledim. En son koltuğumu da seçtikten sonra onayla kısmına tıkladım ve bir hata oluştu mesajlı bir ekran geldi. Bakiyeme baktım para çekilmiş ama ortada bilet yok. Biletlerim kısmında görünmüyor. Çağrı merkezini arıyorum orada da görünmüyor. Aldıkları paramın yanında bir de bir çok zamanımı da aldılar. Tüm Türkiye'ye hizmet veren site bu kadar kötü olur mu arkadaş?

Etiketler :

Hatalı Bilet İşlemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mayıs
  16:44

  Sayın YILDIZ,

  Şikayetinizle ilgili sizi 13/05/2016 tarihinde aradık ancak ulaşamadık.

  Şikayetiniz hakkında bilgi alabilmek için 0850 724 3344 nolu telefon numarasından Passolig Müşteri Hizmetlerini arayarak bize ulaşabilirsiniz.

  Ayrıca, talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Passolig Müşteri Hizmetleri

 • 12 Mayıs
  09:42

  Sayın YILDIZ,

  Ürün ve servislerimizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetinizle ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede tarafınıza bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Passolig Müşteri Hizmetleri