Passolig Kartım Halen Gelmedi.

Erhan B. |

Passolig kart başvurumu tam 33 gün önce yaptım. Sorgulama yaptığımda halen basım aşamasında şeklinde cevap alıyorum. İlginçtir ki benden daha sonra başvuru yapan arkadaşlarımın kartları geldi. Bu kartların basımı ve dağıtımı hangi sıraya göre neye göre yapılıyor çözemedim.Hafta sonu ligler başlıyor ve kartım halen elimde yok.

Şimdi sistem bana otomatik olarak kartınız olmasa bile maçlara tek girişlik kart ile girebilirsiniz diyecek. O ayrı bir sıkıntı. Turnikede kartlar çalışmaz, kuyruğa girersin vesaire. Konu ile ilgili olarak adı geçen firmanın müşteri hizmetleri ile görüştüm. Araştırılıp bilgi verileceği söylendi ama halen arayan yok.

Etiketler :

Teslimat Problemi Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan B.
  28 Ağustos
  12:10

  Ben böyle amatör çalışan, alt yapısı bu kadar kötü başka bir firma görmedim. Aramazına gerek kalmadı. Kendim bizzat araştırarak sorunu çözdüm. PTT merkezine kartım ulaştığında bana mesajla bilgi verileceği söylenmişti. Ancak 21 gündür kartım PTT'de bekliyor ve bana mesajla bilgi verilmedi. Kendim bizzat giderek araştırdım ve kartıma ulaştım. Gitmesem günlerce sizden haber bekleyeceğim.

 • 28 Ağustos
  10:30

  Sayın Erhan Barman;

  İlettiğiniz şikayet ile ilgili sizi aradık ancak ulaşamadık. Konu ile ilgili sizi yarın arayacağız.

  Şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinde de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.

  Passolig Müşteri Hizmetleri