20 Ekim 2016

Passolig Kartım Gelemedi!

Passolig kartım yeni olduğu halde manyetiği bozulmuş denilerek yeni kart almaya zorlandım. Kaldı ki bu kartın üzerinde manyetiğin yanında qr code, chip gibi tanımlama yapılabilecek başka özellikler de olmasına rağmen manyetiği bozulmuş denilerek yenisini müşteri hizmetlerini arayarak talep ettim. Konuşma sırasında adresimi yeniletip bu adrese gelmesini istediğimi açıkça beyan ettim.

15 gün olan yasal süre içerisinde gelmeyince tekrar aradım ve bana adresim sorulduğunda şu an ikamet ettiğim adresimi söyledim ve bunun doğru olduğunu kartımın bu adresime gönderildiğini söylediler. 2 gün sonra kurye beni arayarak 2 sene önce oturduğum evin önünde olduğunu kartı getirdiğini söyledi. Adres değişikliği için tekrar müşteri hizmetlerini aramam gerektiğini söyledi. Rica minnet adresimi kuryenin değiştirmesini sağladım. Yaklaşık 3 hafta oldu kartım hala gelmedi. Kartım nerede acaba merak etmekteyim.

İbrahim 335 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim20 Ekim 2016

    Detaylı bilgi dediğiniz benim şikayetimde belirttiğim durumu farklı kelimelerle yazıp mail atmak mı? Adres güncellemesi yaptığım halde kartımı zaten eski adresime göndermişsiniz. Şimdi detaylı mailinizde bankamızda kayıtlı olan adresinize gönderildi diyorsunuz. Belli ki kayıt sistemleriniz de bir sıkıntı var ki zaten eski adrese gitmiş bir önceki gönderiniz. Bunu anlamanız için kaç kere gönderip bana ulaşmamasını bekleyeceğiz. Siz verin adresinizi ben gelip alayım bari?

  • Passolig Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın DINDAR, İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, 20/10/2016 tarihinde e-posta aracılığı ile detaylı bilgi paylaşılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Passolig Müşteri Hizmetleri

  • Passolig Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın DINDAR, Ürün ve servislerimizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetinizle ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede tarafınıza bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Passolig Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön