04 Nisan 2016

Passolig Kartım 4 Aydır Kuryede!

Kartımın çipi maç girişleri esnasında okumadığından dolayı yaklaşık 4 ay önce kart yenileme talebinde bulundum. Ancak bu kart 4 aydır kuryede gözükmektedir bu nasıl bir iş takibi anlamak mümkün değil. Müşteri hizmetlerine bağlandığımda karşımda bu konu ile ilgili muhatap bulamamaktayım. Nereye bağlansam konu hakkında yönlendirme yapacaklarını söyleyip saçma sapan bir yere bağlanıyorum ve yine muhatap bulamıyorum. Yıl sonu geldiğinde kart yenilemek ücreti için mesajlar mailler yollamayı bileceksiniz ancak kimse 4 aydır kullanamadığım bu kartın hesabını veremeyecek.

Sizin yüzünüzden her maça girerken geçici kart kuyruğunda saatlerce bekliyorum. Bu olay ilk defa gelmiyor başıma. İlk başvurumda da kartım 3 ay sonra sürekli taciz aramalarım sonunda tarafıma ulaştı. Kuryenet denen sorumsuz firma ile bu işi yürütemiyorsanız çalışmayı bırakın. Kartımı en kısa sürede tarafıma istiyorum.

Göksel 199 Okunma

Cevaplar

  • Göksel06 Temmuz 2016

    Kartım daha dün geldi. Şikayeti yazdığım tarihe bakın. Kartın geldiği tarihe. Gülermisin ağlarmısın. Tek geçişlik kartlar ile maça girmekten imanım gevredi sizin yüzünüzden. Mecbur olmasam bırakın kartınızı almayı, firmanızın bulunduğu semtten bile geçmem.

  • Passolig Temsilcisi13 Nisan 2016

    Sayın TERALIN, Şikayetinizle ilgili sizi 13/04/2016 tarihinde aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz hakkında bilgi alabilmek için 0850 724 3344 nolu telefon numarasından Passolig Müşteri Hizmetlerini arayarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca, talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Passolig Müşteri Hizmetleri

  • Passolig Temsilcisi04 Nisan 2016

    Sayın TERALIN, Ürün ve servislerimizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetinizle ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede tarafınıza bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Passolig Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön