Passolig Kartım 18 Gündür Basım Aşamasında.

Ulaş Ö. |

Maçlara giriş için zorunlu tutulan Passolig kartı almak için 21 ekimde internet üzerinden başvuruda bulundum ve ücretini ödedim. Kart hala bana gelmedi. Bunun üzerine müşteri hizmetlerine bir mail attım ve Müşteri hizmetlerinden aşağıdaki mail geldi bu mail üzerine kuryeyi aradım kurye kartın kendilerine gelmediğini ve basım aşamasında olabileceğini söyledi. Tekrar Passolig müşteri hizmetlerini aradığımda kartın basım aşamasında olduğunu söylediler 18 günde bir kart nasıl basılmaz anlamış değilim.

Passolig kart bilgileriniz kontrol edildiğinde kartınızın 28/10/2014 'de kuryeye verildiği görüntülenmiştir. En kısa sürede teslimatı sağlanacaktır. Saygılarımızla. Passo Müşteri Hizmetleri!

Etiketler :

Teslimat Problemi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Kasım
  16:33

  Müşterimiz ile 10/11/2014 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüştür.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize iletisim@passolig.com.tr adresimizden, 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden, www.passolig.com.tr iletişim bölümünden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.

  Passolig Müşteri Hizmetleri

 • Ulaş Ö.
  10 Kasım
  09:58

  zaten belirtiğiniz adresten bir çözüm olmadığı için bu yolu tercih ediyorum. internetten sayfanıza girip baktığımda hala kartım basım aşamasında gözüküyor ama müşteri hizmetleriniz dağıtımda diye bana bilgi veriyor. hala anlamış değilim.

 • 07 Kasım
  16:59

  Sayın Ulaş Öz ;

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Şikayetleriniz ile ilgili bize iletisim@passolig.com.tr adresinde de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.

  Passolig Müşteri Hizmetleri