Passolig Kartı Diye Kredi Kartı Gönderiyorlar.

Metin K. |

Maçlara giriş yapabilmek üzere kart olmak istedim. Maça girmek için kart istediğimi belirtmeme rağmen kredi kart özelliği olan kart girişi yaptırılmış. Kredi kartı teslim edilmek üzere kurye geldiğinde Aktif Bank'ın kredi kartı özellikleri olduğu ve benim kişisel bilgilerim istendi. Ben de kartı teslim almadı. Passolig telefon ile arayarak durumu belirttim ve kartın iptal edilerek alınan ücretin tarafıma iade edilmesini istedim. Yaklaşık bir ay önce ödenecek dedikleri kart ücreti hala ödenmedi. Bu gün aradığımda ödenmedi mi biz tekrar kayıt oluşturalım dediler. Kredi kart özellikli kartın iptal edilerek kart ücretinin tarafıma ödenmesini istiyorum.

Etiketler :

Teslimat Problemi Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  16:11

  Sayın Köprülü ile 09/09/2015 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak da bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Passolig Müşteri Hizmetleri

 • Metin K.
  05 Eylül
  15:01

  Merhaba,
  maçlara giriş yapabilmek üzere kart olmak istedim. Maça girmek için kart istediğimi belirtmeme rağmen kredi kart özelliği olan kart girişi yaptırılmış. Kredi kartı teslim edilmek üzere kurye geldiğinde Aktif bankın kredi kartı özellikleri olduğu ve benim kişisel bilgilerim istendi. Bende kartı teslim almadı. Passolig telefon ile arayarak durumu belirttim ve kartın iptal edilerek alınan ücretin tarafıma iade edilmesini istedim. Yaklaşık bir ay önce ödenecek dedikleri kart ücreti hala ödenmedi. Bu gün aradığımda ödenmedi mi biz tekrar kayıt oluşturalım dediler. Kredi kart özellikli kartın iptal edilerek kart ücretinin tarafıma ödenmesini istiyorum

 • 04 Eylül
  15:30

  Sayın Köprülü,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili tarafımıza www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak da ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Passolig Müşteri Hizmetleri