Passolig Kart Teslimat Sorunu.

Nergis C. |

1 ay önce Passolig karta zorunlu olarak başvurdum. Kart birkaç gün içerisinde kuryeye verildi ama hala elime ulaşmadı. Bu sistemle de asla elime ulaşamaz. Kuryeleriniz eve gelmeden önce cep telefonuyla arasa ya da mail yoluyla kartın ne zaman eve teslim edileceği hakkında bilgi verilirse bu işlemleriniz bu kadar can sıkıcı hale gelmez.

Üniversite öğrencisi birisi nasıl sürekli evde oturup nasıl kart bekleyebilir. Birde dalga geçer gibi mesaj atıyorsunuz müşteri hizmetlerimizi arayın diye. Sizin müşteri hizmetlerinizin telefonlara cevap verdiği nerede görülmüş? İnsanları saf yerine koyup müşteri hizmetlerimiz şuan diğer müşterilerle ilgileniyor diyen robot sesten de bıktım artık.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mart
  17:15

  Müşterimiz ile 20/03/2015 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak da bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Passolig Müşteri Hizmetleri

 • 17 Mart
  10:50

  Sayın Coşkur,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili tarafımıza www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak da ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Passolig Müşteri Hizmetleri