Göksel T. Teşekkür Mesajı

Ödeme iadesi yapılmıştır. Teşekkürler

Passolig Kart Onaylanma Süresi ve Sonrasında Ücret İadesi..

Göksel T. |

22.03.2016 tarihine Passolig Beşiktaş kredi kartı için başvuru yaptım. 1,5 ay sistemde onay aşamasındadır şeklinde gözüktü. 2 hafta önce Passolig müşteri hizmetlerini konu ile ilgili aradım. Bu sorun için kayıt oluşturup acil ibaresi eklendi. Şahsıma 1 hafta içinde geri dönüş yapılacağı bilgisi verildi.

Konu ile ilgili olarak tarafıma geri dönüş yapılmadı. Bugün kart başvurumun iptalini ve başvuru için ödemiş olduğum ücretin tarafıma iadesi için yeni kayıt açtırdım. Tam 2 (İki) ay geçti. Acil olarak kart için ödemiş olduğum başvuru ücretini tarafıma iade edilmesini rica değil istiyorum.

Firma tamamen müşteri memnuniyeti konusunda sorunlu bir firma ve muhatap alabileceğiniz kimseyi bulamıyorsunuz. Şikayetiniz var diyelim kayıt oluşturuyorlar. Ama sadece oluşturuyorlar. Şikayet konusu hakkında geri dönüş yok. Her bakımdan güvensizlik veren bir firma görünümündedir.

Etiketler :

Teslimat Problemi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Göksel T.
  25 Mayıs
  14:28

  Ödeme iadesi yapılmıştır. Teşekkürler

 • Göksel T.
  25 Mayıs
  13:44

  Beklemeye devam bekliyoruz.

 • 25 Mayıs
  13:36

  Sayın T.,

  Şikayetinizle ilgili sizi 25/05/2016 tarihinde aradık ancak ulaşamadık.

  Şikayetiniz hakkında bilgi alabilmek için 0850 724 3344 nolu telefon numarasından Passolig Müşteri Hizmetlerini arayarak bize ulaşabilirsiniz.

  Ayrıca, talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Passolig Müşteri Hizmetleri

 • Göksel T.
  23 Mayıs
  13:47

  Bekliyoruz

 • 23 Mayıs
  13:11

  Sayın T.,

  Ürün ve servislerimizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetinizle ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede tarafınıza bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Passolig Müşteri Hizmetleri