Passolig Kart Gecikmesinde 6. Ay Olacak!

Rıdvan U. |

Herkes yazmış kartım 15 30 gün 45 gündür gelmedi diye. Ben nisan ayının sonunda başvuru yaptım ve öylece de bırakmadım, ardını aradım, sürekli aradım ama yok, kartım 5 buçuk 6 aydır elime ulaşmadı. Her hafta arıyorum kart için ama yok sürekli "talebiniz oluşturuldu" diyorlar. Yıllık kullanımının yarısı daha kart elime ulaşamadan bitti, umarım tamamı ulaşmadan bitmez. Bir de öyle bir kurye firmasıyla anlaşmalı ki 6 kez adrese uğramış ama ne gelen var ne giden ne de telefon eden yalandan yere sanalda kayıt yapıyorlar. Ben olmasam bile evde annem kardeşim babaannem sürekli evdeler öyle biri gelmedi diyorlar. İnsanların dediği kadar varmış Passolig'e hayır diyerek. Yazık bu firmaya bu nasıl kurumsallık? Biliyorum buraya gene hazır cevaplarından yazacaklar.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rıdvan U.
  13 Ekim
  16:00

  Geri aradım ama halâ talebiniz oluşturuldu adresinize yönlendiriyprum diyorlar. Kartım nerede şu an hiç bir şey belli değil. 1 yıllık kullanım bedelinin yarısı daha kart elime ulaşmadan doldu ve bu gidişle tamamı dolacak 1 yılın. Böyle giderse zaten mahkemeye vereceğim artık...

 • 13 Ekim
  14:55

  Sayın UĞUR,

  Şikayetinizle ilgili sizi 13/10/2016 tarihinde aradık ancak ulaşamadık.

  Şikayetiniz hakkında bilgi alabilmek için 0850 724 3344 nolu telefon numarasından Passolig Müşteri Hizmetlerini arayarak bize ulaşabilirsiniz.

  Ayrıca, talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Passolig Müşteri Hizmetleri

 • Rıdvan U.
  13 Ekim
  11:46

  O form dediginiz şeyde bilgileri doğru girmeme rağmen hata veriyor. İletisime gecilecektir diyorsunuz sürekli ama hiç bir şey yaptığınız yok. Hazır taslak cevaplardan yazmışsınız gene bu şekilde sorunum cözüldü anında çok teşekkürler...

 • 13 Ekim
  08:30

  Sayın UĞUR,

  Ürün ve servislerimizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetinizle ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede tarafınıza bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Passolig Müşteri Hizmetleri