31 Ekim 2016

Passolig İademin Yapıldığını Söylediler Ama Param Halen Gelmedi!

Eski kartımda logo olmadığı için maça giremeyeceğimi, eksi kartımı iptal ettirip yeni logolu kart almamı söylediler. Eski kartıma yaptığım yenileme ücreti ve bilet ücretlerinin iadesinin yapılmasını istedim.
İadeniz yapıldı dediler ama kaç gün oldu hesaba yatan bir iade göremiyorum. 197 TL iademin bir an önce yapılmasını istiyorum.

Ömer 553 Okunma

Cevaplar

 • Passolig Temsilcisi08 Kasım 2016

  Sayın YEŞILDAL ile 08/11/2016 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Passolig Müşteri Hizmetleri

 • Ömer 02 Kasım 2016

  Kendi sitelerinden form doldurdum, Facebook üzerinden temasa geçtim, buradan da yazıyorum, müşteri hizmetlerine ulaşmak ne mümkün! Halen bir icraat yok... Yapamıyorsanız bırakın bu işi! Düpedüz parama el koydunuz!

 • Ömer 01 Kasım 2016

  Tüketici hakları mahkemesine başvuracağım! Telefonda iade edildi diye söylediniz, ses kayıtları sizde mevcut. Hesap dökümü alıp sunacağım! Böyle rezalet olmaz!

 • Ömer 31 Ekim 2016

  Müşteri hizmetlerinize ulaşamıyorum! Siz bana ulaşın iadeyi yapın çözülsün bu iş...

 • Passolig Temsilcisi31 Ekim 2016

  Sayın YEŞILDAL, Ürün ve servislerimizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetinizle ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede tarafınıza bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Passolig Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön