Passolig İade Ve Aktarma!

Gökhan Y. |

Ertelenen Galatasaray -Fenerbahçe maçına giden arkadaşlarım 13 Nisan'daki maça çeşitli sorunları nedeniyle gelemeyecekler. Onların biletlerini bana ve arkadaşlarıma aktarıp biz gitmek istiyoruz fakat ne passo.com.tr' de ne de Passolig.com.tr'de hiçbir yerde bu sorunumuza çözüm olacak bir şey bulamıyoruz. Passolig arıyoruz reklam olarak söyleniyor ama aslı yok. Bu mağduriyetimizin acilen giderilmesini ve tarafımıza bilgi verilmesini rica ediyorum. Aksi takdirde gerekli işlemleri yapacağım.

Etiketler :

Bilet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Nisan
  12:18

  Sayın YALIM,

  31/03/2016 tarihinde Kurumumuza ulaşan talebiniz ile ilgili aşağıdaki açıklamalarımızı bilgilerinize sunarız.

  5411 sayılı Bankacılık Kanunu’nun 73/3 maddesi “Sıfat ve görevleri dolayısıyla bankalara veya müşterilerine ait sırları öğrenenler, söz konusu sırları bu konuda kanunen açıkça yetkili kılınan mercilerden başkasına açıklayamazlar. ....” hükmünde olup, kanunen açıkça yetkili olan kişi ve kurumlar haricinde müşteri bilgilerinin paylaşılması yasaktır.

  Bu yasal yükümlülük nedeni ile tarafınızla müşterimize ilişkin herhangi bir detay paylaşılamadığını ve ilgili talebin müşterimiz aracılığı ile Kurumumuza ulaşması durumunda gerekli incelemelerin başlatılabileceğini paylaşmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Passolig Müşteri Hizmetleri

 • 31 Mart
  09:51

  Sayın YALIM,

  Ürün ve servislerimizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetinizle ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede tarafınıza bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Passolig Müşteri Hizmetleri