21 Mayıs 2015

Passolig Girilen Bilgiler Servis Tarafından Doğrulanamadı.

Passolig internet sitesinden Garanti taraftar kartımla öncelikli bilet almak için girişimde bulunduğumda "Girilen bilgiler servis tarafından doğrulanamadı lütfen bilgileri kontrol ederek tekrar deneyiniz" uyarısı ile karşılaşıyorum.

Müşteri hizmetlerini aradığımda Passolig tarafında sorun yoktur, Garanti Bankası ile görüşün denilmektedir.

Garanti Bankası ile görüştüğümde ise yapabileceğimiz bir şey yok bütün işlemleri Passolig, TFF ile kendisi arasında yapıyor denilip tekrar Passolig ile konuşmam gerektiğini söylüyorlar.

Problemim çözülmeden biletler biterse Passolig ve Garanti tarafından aslı olmayan vaatlerle yanıltıldığımı gerekli yerlere bildireceğim.

Bilginize.

Burak 1.228 Okunma

Cevaplar

  • Passolig Temsilcisi25 Mayıs 2015

    Sayın İren, Öncelikli satış döneminde kurumumuz sistemlerine GS Bonus Kart bilgileriniz yansımamıştır. Sistemlerimiz üzerinde "Girilen bilgiler servis tarafından doğrulanamadı! Lütfen bilgileri kontrol ederek tekrar deneyiniz." açıklaması ile alınan uyarılarda ilgili kulüp ile görüşerek GS Bonus Kart bilgilerinizi güncellemeniz gerektiğini paylaşmak isteriz. Paylaşmış olduğunuz görüşlerinizin size daha iyi hizmet verebilmek adına Bankamız ilgili birimleri ile paylaşıldığını iletmek isteriz. Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Passolig Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön