Passolig Farklı Logolu Taraftarların Birlikte Maç İzleyememesi..

İbrahim M. |

Logosuz taraftar kartı ile deplasman tribününde maç izleyemiyorsunuz. Logolu kartınız var ise de farklı takım tribününe giremiyorsunuz. Dolayısıyla arkadaşlarınız ile birlikte aynı tribünde maç izleme imkanınız yok. Yeni kart çıkarmanız gerekecek.

Örneğin logosuz kart sahibi ile Galatasaray kartı sahibi kişi Başakşehir-Galatasaray maçını yan yana izlemesi imkansız ve önerilen tek çözüm metodu yeni kart çıkartmak. Böyle saçmalık olamaz.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim M.
  07 Ekim
  11:37

  Logosuz taraftar kartı ile deplasman tribününde maç izleyemiyorsunuz. Logolu kartınız var ise de farklı takım tribününe giremiyorsunuz. Dolayısıyla arkadaşlarınız ile birlikte aynı tribünde maç izleme imkanınız yok. Yeni kart çıkarmanız gerekecek. Örneğin logosuz kart sahibi ile galatasaray kartı sahibi kişi başakşehir-galatasaray maçını yan yana izlemesi imkansız ve önerilen tek çözüm metodu yeni kart çıkartmak. Böyle saçmalık olamaz.

 • 05 Ekim
  10:34

  Sayın Orhanlı ile 05/10/2015 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak da bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Passolig Müşteri Hizmetleri

 • 03 Ekim
  15:32

  Sayın Orhanlı,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili tarafımıza www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak da ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Passolig Müşteri Hizmetleri