Passolig E-Bilet Yıllık Kullanım Sürem Uzatılmadı.

Kadir Can E. |

08.04.2016 sabah 8.30-9 sularında ****@windowslive.com adresine kayıtlı olan Passolig kartımın yıllık kullanım süresini uzatmak için site üzerinden ziraat banka kartımla 29 TL ödeme yaptım. Para banka kartımın bakiyesinden çekilmiş ama yıllık kullanım süresi hala uzatılmamış gözüküyor. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım ama birebir konuşabileceğim bir yetkiliye ulaşamıyorum durmadan oradan oraya atıp duruyor. Merkez telefonu da defalarca aramama rağmen açan yok. Mail attım, iletisim@passolig.com.tr'ye, bu mail adresine iletilen bildirimler işleme alınmamaktadır diye saçma sapan bir mesaj geldi. Twitter'da ki destek hesabına da yazdım, oradan da sonuç yok. İsmim K** C** E***.

Şuan 29 TL zararda bir öğrenci olarak mağdur durumdayım bu sorunumun çözülmesini ya da 29 liramın banka hesabıma iadesini talep ediyorum.

Lütfen şikayetime geri dönüş yapınız.

Etiketler :

Ücret İade Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  14:48

  Sayın ERGENÇ,

  İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, 14/04/2016 tarihinde sosyal medya aracılığı ile detaylı bilgi paylaşılmıştır.

  Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Passolig Müşteri Hizmetleri

 • 09 Nisan
  18:45

  Sayın ERGENÇ,

  Ürün ve servislerimizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetinizle ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede tarafınıza bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Passolig Müşteri Hizmetleri