17 Ekim 2016

Passolig Cep Telefonu Değişikliği!

İnternet sitesinden Passolig kartı için başvuru yapmaya çalıştığımda hali hazırda üyeliğimin bulunmamasına rağmen cep telefonumun sistemde farklı kayıtlı olduğu uyarısını alıp işlemime devam edemiyorum. Acil kart başvurusu yapmam gerektiği halde işlemi tamamlayamıyorum. Cep telefonu numaramın güncellenmesini talep ediyorum.

Serhat 332 Okunma

Cevaplar

 • Passolig Temsilcisi18 Ekim 2016

  Sayın AĞIRBAŞ ile 18/10/2016 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Passolig Müşteri Hizmetleri

 • Serhat18 Ekim 2016

  Merhaba, hala bir gelişme yok. Maçlara gitmek için bu ürünü kullanmaya mecburuz bir tekel mevcut ve yıl 2016 olmasına rağmen bu denli mantıksız basit bir hata yüzünden istediğimiz maçlara sizin yüzünüzden gidemiyoruz. Ne yapmalı, bİMER, tüketici hakları gibi yerlere şikayet ederek mi bu sorunu çözmeliyiz? Çünkü başak seçenek kalmıyor. Günlerdir bu kadar basit mantıksız bir sorun çözülmüyor insanlara stres yaşatılıyor. Bu yılda bu çağda nasıl bir sistem kuruyorsunuz da bu kadar mantıksız bir hata ile insanları uğraştırabiliyorsunuz? Ayrıca oraya telefon numarası bırakmışsınız. O telefon hattıyla bu sorunu çözmenin ihtimal ve ihtimali yok. O telefon hattında yapılabilecek tek şey banttan bilgi dinlemek ya da kayıp çalıntı işlemi yapmak. Böyle olduğu halde hala nasıl o numarayla sorunumuzu çözebileceğimizi iddia ediyorsunuz?

 • Serhat18 Ekim 2016

  Merhaba, hala bir gelişme yok. Maçlara gitmek için bu ürünü kullanmaya mecburuz bir tekel mevcut ve yıl 2016 olmasına rağmen bu denli mantıksız basit bir hata yüzünden istediğimiz maçlara sizin yüzünüzden gidemiyoruz. Ne yapmalı, BİMER, tüketici hakları gibi yerlere şikayet ederek mi bu sorunu çözmeliyiz? Çünkü başak seçenek kalmıyor. Günlerdir bu kadar basit mantıksız bir sorun çözülmüyor insanlara stres yaşatılıyor. Bu yılda bu çağda nasıl bir sistem kuruyorsunuz da bu kadar mantıksız bir hata ile insanları uğraştırabiliyorsunuz?

 • Passolig Temsilcisi17 Ekim 2016

  Sayın AĞIRBAŞ, Ürün ve servislerimizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetinizle ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede tarafınıza bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Passolig Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön