Passolig Bilet Almamamız İçin Elinden Geleni Yapıyor!

Orhan K. |

Telefon operatörümü değiştirdim ve bunun sonucunda kredi kartımdaki ve internet işlemlerimde engellemeyi kolayca kaldırdım ama iş Passolig'e gelince iş kabusa döndü. Eski şifremle işlem yapamadım yeni şifre aldım ama tek kullanımlık şifre için gönderdikleri SMS'te şifre yerine operatörünüzü veya sim kartınız değiştiğinden işleminizi yapamıyoruz işlem merkezini arayın yazıyordu. Telefonla aradığımda sadece kayıp çalıntı kartta operatöre ulaşılıyor. Bunun dışındaki bütün seçeneklerde karşınıza robot çıkıyor ve tıkanıyorsunuz. Sıfırı tuşlayıp operatöre ulaştığımda işlem yapmadılar. Bir tanesi menüye döndüğümde * ve 0'ı tuşlamamı söyledi olmadı. 2 keresinde ise çıkan arkadaşlar 4-2-4'ten operatöre ulaşabileceğimi söylediler o da olmadı. Bu sorunumu nasıl çözeceğim? Şikayetlere bakılırsa bir tek ben mağdur değilim. Sisteminiz çözüm üretmek değil çözümsüzlük üzerine kurulmuş.

Etiketler :

Bilet Bulamama / Alamama Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Nisan
  14:25

  Sayın KILIÇ,

  Şikayetinizle ilgili sizi 05/04/2016 tarihinde aradık ancak ulaşamadık.

  Şikayetiniz hakkında bilgi alabilmek için 0850 724 3344 nolu telefon numarasından Passolig Müşteri Hizmetlerini arayarak bize ulaşabilirsiniz.

  Ayrıca, talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Passolig Müşteri Hizmetleri

 • 28 Mart
  10:00

  Sayın KILIÇ,

  Ürün ve servislerimizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetinizle ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede tarafınıza bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Passolig Müşteri Hizmetleri