Passolig Başvuru Yapmaya Çalışyorum,Yapamıyorum.

İsmail Emre G. |

Passolig kartım yok, internetten başvuru yapmaya çalışıyorum ve sistemde kayıtlı başka telefon numarası var diyor. Daha önce başvuru yaptığımı hatırlamıyorum bile. Numaramı değiştireli de çok uzun zaman oldu. Müşteri hizmetlerine internet sitesi üzerinden durumu ilettiğimde güncelleme için çağrı merkezini arayın cevabı geldi. Çağrı merkezini aradığımda telesekreterde ilgili hiçbir menü veya müşteri temsilcisine yönlendirme yok. Sadece bilgi amaçlı kaydım varmış gibi t. c. kimlik numaramı girerek deneyince böyle bir başvuru yok diyor. Bu durumu da internet sitesi üzerinden yazdığımda yine sanki dalga geçer gibi yine çağrı merkezini arayın cevabı geldi. Bu nasıl iş. Internet sitesinin var çağrı merkezinin yok dediği, hiç hatırlamadığım bir kayıt yüzünden başvuru yapamıyorum. Bu iş bilmezler yüzünden takımımın maçına gidemiyorum. Tüm kayıtlarım silinsin ya da bana telefonla siz ulaşın.

Etiketler :

Üyelik Kayıt Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Emre G.
  30 Mart
  16:59

  22.03.2016 tarihinde çağrı merkeziniz kayıp çalıntı kısmından cağrı merkezinden bir elemana ulaştım, bilgi güncelleme bölümüne aktardı ve uzun süredir çözülemeyen bu sorunum çözüldü. Güncel numaram ile başvurumu tamamladım. Ancak hafta sonundan bu yana başvuru takip kısmından güncel numaramla sorgu yaptığımda sistemde başka kayıtlı numara bulunmaktadır hatası almaya tekrar başladım. Yani sizi yine ben aradım, sorunu çözmek için yine ben uğraştım ve ben çözdüm. Ancak şimdi siz düzeltilmiş şeyi tekrar bozdunuz. Ne yaptınız siz şimdi bana bir açıklayın. Çağrı merkeziniz şu an aranamıyor bile. yettiniz artık derhal sorunumu çözün ve bana kartımı gönderin.

 • İsmail Emre G.
  22 Mart
  12:27

  Passolige yine hiçbir şekilde ulaşılmıyor. Telefonla bana ulaşıp sorunumu derhal çözün. Vodafone arenadaki ilk maça gitmek istiyorum. Aksi durumda başka yollara başvuracağım.

 • İsmail Emre G.
  16 Mart
  15:55

  Aradığınızı gördüm ancak o an uygun olmadığım için cevap veremedim. Kişisel sebeplerden dolayı da geçen bu sürede tekrar size ulaşma fırsatım olmadı. Aynı numaradan beni tekrar aramanızı rica ediyorum.

 • 19 Şubat
  17:07

  Sayın GÖKSU,

  Şikayetinizle ilgili sizi 19/02/2016 tarihinde aradık ancak ulaşamadık.

  Şikayetiniz hakkında bilgi alabilmek için 0850 724 3344 nolu telefon numarasından Passolig Müşteri Hizmetlerini arayarak bize ulaşabilirsiniz.

  Ayrıca, talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Passolig Müşteri Hizmetleri

 • 19 Şubat
  11:50

  Sayın GÖKSU,

  İlettiğiniz şikayetle ilgili sizi aradık ancak ulaşamadık.

  Konu ile ilgili sizi tekrar arayacağız.

  Şikayetiniz hakkında bilgi alabilmek için dilerseniz siz de 0850 724 3344 nolu telefon numarasından Passolig Müşteri Hizmetlerini arayarak bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Passolig Müşteri Hizmetleri

 • İsmail Emre G.
  17 Şubat
  12:13

  her defasında çağrı merkezinizden hiçbir şeye ulaşılmadığını belirtmeme rağmen 3. defa bana çağrı merkezini aramam gerektiğini sözleyen aynı cevapla döndünüz. sızın ya okuduğunu anlama ve üzerine düşünüp yorumlayabilme konusunda çok ciddi tıbbi boyutta sorununuz var (literatürde gerizekalılık olarak geçer) ya da iletide yazanı bile okumadığınız ve otomatik cevap verdiğiniz ortada. çağrı merkezinizde henüz üye olmayan kişiler kısmında probleminiz var. bilgi güncelleme gerekebileceği durumları kurulumu planlarken düşünememişsiniz. daha sisteminizin ne yaptığından haberiniz yok bir de bu denli büyük bir operasyonun yönetimini üstlenmişsiniz. sorunumu çözün yoksa hemen yarın dava edeceğim.

 • 16 Şubat
  14:29

  Sayın GÖKSU,

  Ürün ve servislerimizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetinizle ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede tarafınıza bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Passolig Müşteri Hizmetleri