Passolig Aynı Bileti 2 Kişiye Sattı!

Fatih H. |

Erciyes-Fenerbahçe maçına 4 arkadaş bilet aldık. Batı Balkon d185-186-187-188 numaralı koltuklarımız idi. Maç başlama saatine 35 dakika kala stada girip yerimizi bulduk. Ama koltuklarımızda başka kişiler oturuyordu. Bizim yerimiz olduğunu kalkmalarını istediğimizi söyledik onlarda bize bizim de yerimiz burası dedi. Güvenlik boş yerlere oturun abi oluyor böyle hatalar diye alaycı bir dille savuşturdu olayı. Polis hiçbir şey yapamayız dedi. Passolig görevlisi arkadaş hiç gelmedi.

Stadyumda boş yer olmadığı için merdivenlerde izledik. Hava 2-3 derece ve betonda oturduk. Güvenlik görevlileri burası yasak kalkın dedi. Anlayacağınız verdiğimiz 52 TL ile rezil olduk. Paramızın iadesini istiyoruz.

Etiketler :

Hatalı Bilet İşlemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih H.
  16 Ekim
  00:44

  Passo Lig kartımı yenilemedim. Sayenizde artık maçları izlemiyorum, hatta nefret ediyorum. İçimdeki futbol nefretini körükleyen passolige teşekkürlerimi borç bilirim:)

 • 29 Aralık
  14:38

  Müşterimiz ile 29/12/2014 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüştür.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize iletisim@passolig.com.tr adresimizden, 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden, www.passolig.com.tr iletişim bölümünden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.

  Passolig Müşteri Hizmetleri

 • Fatih H.
  22 Aralık
  16:57

  Sayın passolig yetkilisi mağduriyetimi giderin. Yatırdığım ücreti geri iade edin. Sayenizde hasta oldum. 52 lira verdim rezil oldum, yetmedi hastaneye verdim ve hala hastayım. Ben bilet alıp adam gibi maça gitmekten başka ne suç işledim ?

 • Fatih H.
  22 Aralık
  16:53

  benim mağduriyetim hala giderilmedi.

 • 22 Aralık
  12:45

  Sayın Fatih Halat;

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Şikayetleriniz ile ilgili bize iletisim@passolig.com.tr adresinde de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.

  Passolig Müşteri Hizmetleri