Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Paşabahçe ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ahmet sonuçtan çok memnun

Paşabahçe Sürahi Kapak Kırık

148
Ahmet
Ahmet 08 Şubat 17:54
Çözüldü
Ahmet'in Teşekkür Mesajı
“Paşabahçe ürünlerin arkasında duran, sürahi kapakları geldi ilgilerine teşekkür ederim ne de olsa Atatürk'ün kurduğu şirket teşekkürler”
videoplayer-icon

Kullanmakta olduğum Antalya 1 st57008 sürahiler ikisinin de kapakları kırılmış internetten aynı kapakları bulmak in araştırdım ancak bulamadım şu an mecburiyetten birini kullanırken üzerine lastik parçası koyarak kullanıyorum.

Paşabahçe Sürahi Kapak Kırık
videoplayer-icon
Paşabahçe Logo
Paşabahçe08 Şubat 17:59
Ahmet
Ahmet16 Şubat 19:07

Paşabahçe ürünlerin arkasında duran, sürahi kapakları geldi ilgilerine teşekkür ederim ne de olsa Atatürk'ün kurduğu şirket teşekkürler

Benzer Şikayetler

profile
71
5 gün önce

Paşabahçe Yedek Sürahi Kapağı

Paşabahçe sürahiyi 3 yıldır kullanmaktayız. Yıkama temizleme işlerini ise sürekli elimizde yapıyoruz. Ancak geçen süreçte sürahimizin kapağı kırıldı. Yedek parça olarak hiçbir yerde bulamıyorum. Parasıyla almak istediğim halde hiçbir yerde bulamadım. Yardımcı olunursa sevinirim.

Paşabahçe Yedek Sürahi Kapağı
profile
345
2 hafta önce

Paşabahçe Bistro Sürahi Kapağı

Paşabahçe Bistro Sürahinin kapağı kırıldı. Parasıyla sadece kapak almak istiyoruz. Bunun için Koru/Ankara şubesini aradım. Telefonda iletişim kurduğum kişi, gayet nazikti ve yardımcı olmak istiyordu. Ancak parça satışı olmadığı için yardımcı olamadığını söyledi. Paşabahçe gibi büyük bir firmanın sat...

profile
58
1 ay önce

Paşabahçe Timeless Sürahi Damlatmıyor Bayağı Akıtıyor

Kalitesine çok güvendiğim Paşabahçe bu kez yanılttı. Timeless serisinin sürahisini aldım. Modeline söyleyecek tek kelimem yok benim için çok şık bir ürün fakat işlevi çok kötü. Sürahiden boşalttığım içeceğin abartısız yarısı bardağa yarısı sürahiden aşağıya aktı. Bu bir üretim hatası olduğunu düşünü...

profile
Ali
98
10 Şubat

Paşabahçe City Pop Sürahinin Kapağı Kırıldı

Paşabahçe city pop sürahi gri kapağı kenarından kırıldı ve yedek parça satışı da bulunmuyor. Sürahiyi severek kullanıyoruz. Kapak için bir satış veya değişim imkanı olması gerekir. Paşabahçe gibi bir firmanın bu tarz sorunlar için bir çözümü olmalı diye düşünüyorum.

Paşabahçe City Pop Sürahinin Kapağı Kırıldı
profile
117
28 Ocak

Paşabahçe Yedek Parça Sorunu

Maalesef bizim de çok severek kullandığımız Paşabahçe Kantin sürahisinin kapağı yere düşerek kırıldı. Yenisine gerek yok. Belli çok insan için bu büyük bir ihtiyaçtır. Paşabahçe yönetiminin haberinin olması gerekir. Bu sorunlar çok sık yaşanıyor. Lütfen bu konuda yardımcı olursanız seviniriz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .