30 Temmuz
Yorum Yap
#10726083

Paşabahçe Biberon Kapanmıyor!

Bebeğime biberon almak istedim Paşabahçe tercih ettim yerli mal olduğu için. Ve tabii ki cam olduğu için ama biberon kapağında sorun çıktı. Yaklaşık iki haftadır kullanıyorum biberonu kapağı artık kapanmıyor. Neden bilmiyorum lütfen mağduriyetimi gidermenizi istiyorum.

Burcu 1.286 Okunma

Cevaplar

  • Burcu09 Ağustos

    Paşabahçe biberon almıştım kapağı doğru kapanmadığı için değişim talebinde bulunmuştum kargoya yolladıkları ürün yine yanlış geldi Üstelik yeni biberon yollayana kadar defalarca arayıp bana bozuk olan ürünü yollayıp yollamadıgimi soruyorlar sizin biberonunuza kalmadım. Bu olay neden bu kadar uzadı anlamış değilim yolladıkları yeni biberonun bu seferde kapağının boyu yanlış çıkıyor.

  • Burcu02 Ağustos

    İsteğiniz üzerine mail attım 2 gün önce ama hala bir çözüm sunulmadı.

  • Paşabahçe Temsilcisi30 Temmuz

    Sayın Burcu T., Öncelikle değerli vaktinizi ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 0850 222 1935 nolu Paşabahçe Mağazaları A.Ş. Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Paşabahçe Mağazaları A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler