Toplam çözüm sayısı
..
Paşabahçe ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Muharrem'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
1 Destekçi
Yeni karşılaştırma
ile

Paşabahçe Azur 1 Sürahi Su Akıtıyor

687görüntüleme
Muharrem
Muharrem 25 Eylül 2021 10:27
Paşabahçe Azur 1 Sürahi Su Akıtıyor

Paşabahçe Azur ® 1 sürahisi aldık ancak suyu bardağa boşaltıp sürahiyi bırakırken ucundan su süzülüyor. Dünya markasına yakışmayan bir durum. Çok zor bir şey değildi bunu çözmek. Bunu hangi mühendis çizmiş çok merak ediyorum. Suyun dökülen ucuna hafif bir kıvrım vermek sorunu çözer. Saksı olarak kullanacağız artık.

Paşabahçe Logo
Paşabahçe25 Eylül 2021 10:31

Sayın Muharrem Ç., Öncelikle değerli vaktinizi ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 0850 222 1935 nolu . Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Paşabahçe Müşteri Hizmetleri

Muharrem
Muharrem26 Eylül 2021 22:55

Merhaba urunu size göndermek sorunu çözmeyecek çünkü fabrikadan çıkan her Azur 1 marka Sürahi hatalı üretiliyor. Bence siz önce bunu düzeltin ve bana da Özür olarak bu ürününün düzgün çalışanından bir tane gönderin. Bu nasıl bir müşteri memnuniyeti! Siz ürünlerinizi satmadan önce test etmiyorsunuz anlaşılan, kullanışsız bir ürün.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile

Benzer Şikayetler