05 Nisan 2016

Paşa Döner Genel Merkez Yönetim Üçgeninin Sorumsuzluğu!

28 Mart 2016 tarihinde Okmeydanı Paşa Döner şubesine yemek siparişi verdik. Siparişimiz tam 1.30 saatte elimize ulaştı, soğuktu, özür dilediler. 1 sefere mahsus olduğunu düşünerek dikkate almadık. 29 Mart 2016 tarihinde bir gün önceki siparişimizi 1.30 saatte getirdiklerini belirterek yarım saatte siparişimizi elimize olup olamayacağını sordum, ulaştıracaklarını söylediler ancak sonuç bir öncekine göre iyiydi, bu kez siparişimiz 1 saatte elimize ulaştı. Kendilerine göre başarıydı bize göre başarısızlık.

Genel merkezlerini arayarak durumu anlattım, bunu sorumlu bir vatandaş olarak yapmam gerektiğini düşündüm. Dün dönüş yaptılar, sorumlu müdür ve şube sahibi teşekkür etmek için aradılar. Şube sahibi bizzat ofisimize gelip özür diledi ve pasta getirdiler. Bugün bu nazik davranışlarına jest olarak bugün tekrar sipariş vermek için aradık sonuç aynıydı, 55 dakikada siparişimiz geldi. Yorum sizin.

Murat 1.582 Okunma

Cevaplar

  • Paşa Döner Temsilcisi06 Nisan 2016

    Murat Bey Siparişinizin geç gelmesi ile alakalı göstermiş olduğumuz ilgi ve alakayı genel merkez ve yönetim olarak tekrardan göstereceğimizi belirtir; Maruz kaldığınız durum için tekrardan özür dileriz.Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön