Paşa Döner Disiplinsiz!

Mehmet T. |

Bina girişindeki dükkan Paşa Döner tarafından tutuldu. Ancak yapılan tadilatlardan dolayı bina sakinlerini mağdur etmiş olup binaya zarar vermiştir.
Çatıya çıkarmaya çalıştığı sac bacayı bina boşluğundan değil de bina sakinlerine sormadan sokağa bakan cepheden kötü görüntü oluşturarak çıkmıştır. Böyle disiplinsiz kişilere bayilik verilmesi hem firmaya hem de çevredekilere zarar vermektedirler.
Bina sakinleri olarak şikayetçiyiz.

Etiketler :

Ses / Gürültü Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Mart
  13:25

  Mehmet Bey
  8 Mart 2016 Salı Günü Saat 10:18'de Şirket Telefonumuzdan Arama Yapılmış Lakin Yapılan Aramaya Cevap Verilmemiştir.Sadece Müşterilerimiz Değil İlişki İçinde Bulunduğumuz Kişi Kurum ve Kuruluşların da Memnuniyeti Bizim İçin Önemlidir.Bahsi Geçen Konu İle Alakalı Gerekli Olan İzinler Alınmadığı Sürece Fevri Hiçbir Şekilde Çalışma Yapılamaz.Sizinle Tekrardan İletişime Geçeceğimizi Konuya Gösterdiğiniz Hassasiyet İçinde Ayrıca Teşekkürlerimizi Sunarız.

 • Mehmet T.
  09 Mart
  18:10

  Arama yapılmadı bana kesinlikle.

 • 09 Mart
  17:12

  Mehmet Bey
  Konu ile alakalı detaylı görüşme için sistemde ki cep telefonu numaranız aranmıştır.Ancak tarafınızdan cevap verilmemiş olup geri dönüşte sağlanmamıştır.Paşa Döner olarak yapılan şubelerimiz her türlü mevzuata uygun yapılmakla birlikte resmi kurum ve kuruluşlardan gerekli izinler alınmakta çevrreye gerekli hassasiyet gösterilmektedir.Saygılarımızla.