17 Nisan 2013 #1747402

Paro Yok Yere Puanlarım Siliniyor!

Bu paro sistemi kazandırmaktan daha çok mağdur etmede çok çok bir uygulama, ve bi kere müşteri hizmetleri çok yetersiz, puanlama yaparsakta 10 üzerinden -2 verebilirim. 15. 04. 2013 tarihinde aradım müşteri hizmetlerini ve dedim benim bugünün sonuna kadar kullanmam gereken puanlar kaçtır?diye sorduğumda biz göremiyoruz opetle görüşün, opetle görüşüyorum biz göremedik aygazla görüşün, kimse kimsenin ekranını göremiyor(Sanki ayrı ayrı topluluklara üye firmalar!)
Yine 2. 76 Tl paropuanım silinmiş! Nedeni? paro. com. tr görülememesi ve müşteri hizmetlerine sorulduğunda puanları görememesi!


Paro üyesine kaç firma varsa tespit edip, hepsinden ayrı ayrı parolu kart alacağım. Parodan çok şikayetçiyim!

Selçuk 121 Okunma

Cevaplar

 • Selçuk13 Ekim 2013

  Değişen pek bir şey olmadı,ilgilenen oldu o da gösteriş olsun diye.

 • Paro Temsilcisi23 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz ; Paro Müşteri Hizmetleri Ekibimiz, şikayetinizle ilgili sizinle temasa geçmiş , şikayetiniz ile ilgili gerekli yönlendirme sağlanmıştır. Şikayetiniz sonuçlandığında ilgili birimler tarafından tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Paro ilgili her türlü görüşünüzü [email protected] adresine e-mail atarak veya 444 72 76 numaralı Müşteri Hizmetleri Merkezimizi arayarak paylaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla

 • Selçuk24 Mayıs 2013

  Değişen hiçbirşey olmadı!

 • Paro Temsilcisi24 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz ; Paro Müşteri Hizmetleri Ekibimiz, şikayetinizle ilgili sizinle temasa geçmiş , şikayetiniz ile ilgili gerekli yönlendirme sağlanmıştır. Paro ilgili her türlü görüşünüzü [email protected] adresine e-mail atarak veya 444 72 76 numaralı Müşteri Hizmetleri Merkezimizi arayarak paylaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla

 • Selçuk22 Nisan 2013

  Paro opete yönlendiriyor,opet ise aygaza yönlendiriyor,aygaz ise paroya yönlendiriyor,kısır döngü bu şekilde işliyor,hiç bir kurum paro puanları göremiyor çok ilginç hayretle karşılıyorum bu durumu!

 • Selçuk17 Nisan 2013

  3-4 Çeşit yerde paropuanlar birikiyor ve bu paropuanların sadece 1 tanesi görülebiliyor,sonra görülmeyen puanlara siliniyor müşteri mağdur ediliyor!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön