28 Ocak 2014

Park Bravo'dan Paltom Hala Gelmedi.

Forum Bornova Park Bravo'dan 244 TL'ye almış olduğum paltomun kol boyunu kısalttırmak için İstanbul Maltepe Park carrefour ParkBravo firmasına teslim ettim. 2 gün süre verildi. Tadilat tutanağına tam 2 gün sonrasının saatini de not düştürdüm. 2 gün sonra gittiğimde palto henüz gelmemişti.

3 gün daha bekledikten sonra yeniden gittim. Paltonun kol bandı yamuk takılmıştı. Yeniden terziye gönderildi. 1 gün sonra yeniden gittim. Saat 1'de burada olacak gelip alabilirsiniz dediler. 01:15 te gittim hala gelmemişti palto. Çalıştıkları terzinin telefonunu bile tam bilmiyorlar. Tam 3 defa sırf bu iş için mağazaya gitmek durumunda kaldım taksiyle. 14*3=42 tl taksi parası ödedim. Zararımın karşılanmasını talep ediyorum.

Özge 312 Okunma

Cevaplar

  • Özge 31 Ocak 2014

    Merhaba, Yeniden gittim mağazaya paltoyu alabilmek için. Ama kolundaki soruna dair hiçbir düzeltme yapılmamış. Yenisini verelim, siz tadilatınızı istediğiniz yerde yaptırın dediler. Tamam dedim. Ellerinde 34 beden yokmuş. Kartal mağazamızda var getirtelim dediler. Tamam dedim. Getirttiler ama bu sefer de 34 yerine 36 beden getirtmişler. Şimdi hala 34 beden paltonun elime ulaşmasını bekliyor durumdayım. Mağazaya uyarı yapılmasının görüldüğü gibi bana bir faydası yok. Maddi zararımın karşılanmasını talep ediyorum. İşin manevi kısmına girmiyorum bile, o kısmın bir telafisi yok zaten. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma ise Park Bravo bu kadarını yapabilmeli diye düşünüyorum. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

  • Park Bravo Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, Park Bravo Group olarak, siz değerli müşterilerimizin mutluluğunu her şeyin önünde tutuyoruz. Sizin gibi duyarlı müşterilerimizden gelen geri bildirimler, bizim için her zaman değerlidir. Maltepe Park Bravo mağazamızda yaşamış olduğunuz ve sizi rahatsız eden durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. İletmiş olduğunuz konu grubumuz tarafından dikkate alınmış olup, ilgili mağaza personeline Yönetim tarafından gerekli uyarılar yapılmıştır. Sizi her zaman aramızda görmek dileğiyle... Saygılarımızla, Park Bravo Group Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön