Park Bravo'dan Aldığım Manto Tüylendi!

Şeyma G. |

İstanbul Historıa AVM'deki Park Bravo'dan indirimli 197 TL'ye manto aldım. 1 ay sonra aynı ürünün farklı bir rengini yine aynı fiyata Forum İstanbul'dan aldım. Historia'dan aldığım manto yaklaşık bir buçuk ay sonra öyle bir tüylendi ki sanki 10 yıllık giyilmiş. Mağazaya ürünü değiştirmek için gittiğimde kabul etmediler sadece temizleme yapabileceklerini söylediler.

Ürün temizlendi güya resmen jilet vurmuşlar, kötü olmuş. O kadar para saydım. Ürünü iki kez fabrikaya gönderdim mağaza sorumlularına bu üründen bir tane daha aldığımı ve ona bir şey olmadığını anlattığım halde ürünün ayıplı olduğunu kabul etmediler. Müşteri memnuniyetini defalarca aradım güvenlik beni arayacaklarını söyledi ama aramadılar.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Firma Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şeyma G.
  10 Aralık
  22:28

  nerde incelediniz ya ürünü !!!!!!! en son halini gördünüz mü ???? telefonlara bakıyor musunuz ki derdimizi anlatalım !!!! aynı üründen bi tane daha aldım bişey olmadı ona diyorum. diğeri neden kötü oldu peki ???????????

 • 01 Kasım
  17:32

  Sayın Müşterimiz,

  Ürününüz, Kalite Güvence Birimimiz tarafından titizlikle incelenmiş ve yapılan incelemede herhangi bir üretim hatası tespit edilmemiştir. Bu sebeple, değişim/iade talebinizin kabul edilemediğini belirtmek isteriz.

  Sizi her zaman aramızda görmek dileğiyle...  Saygılarımızla,

  Park Bravo Group
  Müşteri Hizmetleri