27 Ocak 2014

Park Bravo'dan Aldığım Ayakkabı Çürüdü.

Mağazanızdan 2 yıl içinde aldığım bütün çizme ayakkabılarımın astarı pulpul dökülüp çürüdü. Şikayetim bir ayakkabının 3-4 giyimde 2 numaraya yakın büyüyüp deforme olması. Mağazanıza gittiğimde içine 3 adet astarı üstüste koyup gelişigüzel sadece astarı tutturup teslim etmek istediler.

Görünüşünün çok kötü olması dışında giyildiğinde ayağı sakat edecek halde müşteriye işlem yapmış gibi teslim edilmesine itiraz edip ayıplı mallarının iade alınmasını talep ettiğimde 2 sene geçtiğini işlem yapmak değil inceleme bile yapılamayacaklarını söylediler. Yüzlerce lira vererek aldığımız ayakkabıları 2 yıl içinde atmamızı istemek gibi birşeydi bu. Acilen maduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Leyla 296 Okunma

Cevaplar

 • Leyla31 Ocak 2014

  birdaha alışveriş için asla tercihim olmayacak bir firma.. ninewest müşterisinin memnuniyetinin son planda olduğu, sorun çözmeye yanaşmadığı için benim ve tanıdıklarım için bitmiştir..

 • Leyla31 Ocak 2014

  Biraz evvel şikayetlere genel olarak baktığımda bu firmanın hiçbir çözüm üretmediğini müşteri mağduriyetini önemsemediğini gördüm.. Bu kadar çok şikayete karşılık hala parasını sokağa atmak isteyenler varsa ninewestten alışveriş yapsınlar !!

 • Leyla31 Ocak 2014

  Fatura tarihi derken, kim faturayı saklıyor ki ? Bunu bahane olarak görüyorum 2 sene saklanacak bir faturadan bahsediyorsunuz.. Eminim bu açıkamanızdan sonra bile bile hala alışveriş edeniniz olursa, sıkı sıkı faturalarını saklansınlar.. Bu, ben olmayacağım.. Dediğim gibi birdaha asla sizden ürün almayacağım.. Küstürdüğünüz müşterilerimizden biri olmuş durumdayım, tabii sizin için müşteri memnuniyetinin ne kadar önem arzettiği , bir tüketici olarak ettiğim şikayeti okuyanların takdirine..

 • Park Bravo Temsilcisi31 Ocak 2014

  Sayın Müşterimiz, Mağazalarımızdan alışverişte bulunan tüm müşterilerimizin ürünleri, herhangi bir problem oluşması durumunda fatura tarihi itibariyle iki yıl süresince firmamızın sorumluluğu kapsamındadır. Ancak fatura tarihi itibariyle belirtilen sürenin aşılması halinde oluşan defolarda, 4077 sayılı Tüketici Kanunu’ndaki yasal süre geçmiş olduğundan herhangi bir işlem yapılamadığını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Nine West Müşteri Hizmetleri

 • Leyla30 Ocak 2014

  Şikayetim firmaya iletildiği Halde ninewestten dönüş yapmadılar.. Bu da ürünlerine ne kadar sahip çıktıklarını ve de müşterilerine verdiği değerin göstergesi.. Birdaha asla ninewestten alışveriş yapmayacağım gibi, sorunlu ürünlerini ve de müşteriye verdikleri değeri tüm dostlarımla buradan ve yüzyüze paylaşacağım.. Kısa sürede aldıkları ürünü atmak isteyenler alışverişe devam edebilirler.. Tüketicinin ve sorunlarının ses i olan şikayetvar.com yetkililerine teşekkürler..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön