18 Eylül 2013

Park Bravo'da Çek Kullanımında Sorun!

Kartal Real Park Bravo'dan Mart ayında aldığım kaban iadesinde süresiz kullanılmak üzere çek aldım. Ancak 1, 5 ay önce çeki tekrar kullanmak için cüzdanımdan çıkarttığımda ön yüzündeki yazıların tamamen silindiğini gördüm. Yazılar bu kadar kısa zamanda cüzdanda nasıl siliniyorsa? Biraz uğraşla barkodunu okuyup bir kenara yazdım.

Durumu mağazadaki ve telefondaki görevlilere söylediğimde ilk çekin gözükmediğini, daha sonrada çekin kullanılmış olduğunu ya da kasadaki görevlinin size yanlış çeki verdiğini söylediler. Sonuç mağdurum. 156 TL'lik paramı kullanamıyorum ve bunun için 1, 5 aydır uğraşıyorum. Zamanımı ve paramı aldılar ve 'biz sizi arayacağız' deyip aramadığınız için sizden şikayetçiyim.

Emine 106 Okunma

Cevaplar

  • Emine 12 Şubat 2014

    Sayın park bravo müşteri hizmetleri çalışanları, 'en kısa zaman' anlayışınız 4.5 aydan da fazla galiba!Bu tutumunuzdan dolayı kesinlikle mağazalarınızdan ben ve yakınlarım alışveriş yapmayacağız ve yaşadığım durumu hem sosyal çevremde hem de net ortamında insanlarla paylaşacağım. İnsanları bu şekilde oyalamaya ve kandırmaya hakkınız yok. ayrıca kesinlikle hakkımı da helal etmiyorum.

  • Park Bravo Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz, Konuyla ilgili gerekli araştırmaların devam ettiğini, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Park Bravo Group Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön