24 Mart 2014

Park Bravo'dan Aldığım Ürün Tüy İçinde Kaldı

27 12 213 tarihinde İçerenköy Carrefour AVM'deki şubenizden kaban almıştım ancak ürünü her giydiğimde tüm giysilerim tüy içerisinde kaldı. Ayrıca dışından da tüyler çıkmaktaydı. Ayrıca Cevahir AVM'deki aynı mağazadan aldığım hırka iki defa giymeden tüylendi. İki ürünü carrefour Park Bravo mağazasına götürdüm, incelemeye aldılar ancak olumsuz cevap geldi.

Müşteri hizmetlerini aradım sorunumu söyledim tekrar incelemeye alındı, sonuç yine olumsuz ve yapılacak bir şey olmadığı söylendi ve ben o kadar para saydığım ürünü kullanamıyorum. Böyle bir mağazadan bu davranışı hiç beklemezdim. Sorunumun çözülmesini rica ediyorum.

Nilüfer 444 Okunma

Cevaplar

  • Nilüfer29 Mart 2014

    Sayın yetkili sonuç olumsuz demek çözümmü? Kabanı her giydiğimde kıyafetlerimin tüy içinde kalması normalmidir?Sonuçta ben bu ürünü pazardan almadım.kaldıki pazardan bile aldığınızda ürün sorunlu olunca değiştiriyorsunuz.Kış bitti ben kabanı giyemedim.siz müşterilerinizi hep bu şekilde sonuç olumsuz deyip mağdur mu ediyorsunuz?

  • Nilüfer29 Mart 2014

    bir ürünr satışa sunarken insanları bu ürünü kullanıp kullanamayacağını hiç hesaba katmıyorlarmı acaba?Siz P indirimli fiyatı 179 tl olan bir kaban her giydiğinizde bütün kıyafetinizi tüy içeriside bırakıyorsa nasıl bir üretim hatası olmuyor? Bunun önlemi alınmazmı? üretim hatası değildir demek çözümmüdür?Biz paramızı sokaktan toplamıyoruz bu durumda kabanı giyemiyeceğime göre paramı sokağa atmış oluyorum

  • Park Bravo Temsilcisi28 Mart 2014

    Sayın Müşterimiz, Ürününüz, Kalite Güvence Birimimiz tarafından incelenmiş ve yapılan incelemede herhangi bir üretim hatası tespit edilmemiştir. Bu sebeple, değişim/iade talebinizin kabul edilemediğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Park Bravo Group Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön