19 Eylül 2013 #2017780

Park Bravo'dan Aldığım Ayakkabı Değişiminin Yapılmaması!

Ağustos 2013'te Adana Optimum AVM Park Bravo'dan almış olduğum Nine West marka spor ayakkabıyı değiştirmek istedim. Ayakkabıyı hiç giymediğimi beyan ettim ancak firma yetkilisinin buna inanmaz tavrıyla karşılaştım. Faturayı bulmamı istedi. Ancak faturam olmadığını bildirdim.


Aynı gün başka bir firmada da değişim yaptırdım. Faturam olmadığı için ekranlarından bilgilerime ulaştılar ve değişimi yaptılar. Bunuda Park Bravo firma yetkilisine bildirdim. Kendilerinde böyle bir sistemin olmadığını söyledi. Mutlaka faturayı bulmamı istedi. Adana Toyota muhasebe departmanında çalışan biri olarak bulmalarının mümkün olduğunu bildiğim halde ısrar ettim fakat kabul edilmedi.

Zülal 107 Okunma

Cevaplar

  • Park Bravo Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz, Kullanılmamış, etiketli ürünler için geçerli olan değişim işlemlerini, KDV Genel Tebliği’ne göre 30 gün içerisinde sadece fiş ya da faturanız ile birlikte gerçekleştirebileceğinizi ve belgesiz olarak herhangi bir işlem yapılmasının mümkün olmadığını bilgilerinize sunarız. Sizi her zaman aramızda görmek dileğiyle... Saygılarımızla, Park Bravo Group Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön