31 Ocak 2014 #2268105

Park Bravo PARK Sorunumu Çözmedi

Ankara Ankamall Park Bravo'dan aldığım kaban kaz tüyü alırken bana tüylerin üzerime bulaşacağını söylemediler. Ben de ilk giydiğimde birkaç tane oluyordu sorun olmuyordu. İlgili yere telefon ettim oradaki yetkili 10-15 giyinin sonra getirin ürünü inceletelim dedi. Ürünü götürdüğümde teslim sırasında kasa da bulunan ve ürünü alan kişi benim üzerimdeki hırkanın üzerinde bulunan yoğun tüyleri gördü ama kendisinin yapabileceği bir şey yok tabiki. Ürünü gönderdiler 15 gün sonra karar verdiler verdikleri cevap da RED oldu. Nedeni de kaz tüyünde tüy dökülmeleri olurmuş. Marka olan bir firmadan böyle bir yanıt beklemiyordum.Yeniden değerlendirme yapılmasını istiyorum.

Hülya 336 Okunma

Cevaplar

  • Hülya03 Şubat 2014

    Ben bu firmadan böyle bir yanıt beklemiyordum değiştirmeleri veya beni memnun edecek çözüm bulmaları gerekiyordu yazık

  • Hülya31 Ocak 2014

    Sizin gibi düşünemediğim bu konu da beni aydınlattığınız için teşekkürler. Kaz tüyünün bir miktar döküldüğünü ben de biliyorum ama benim kabanımda bu miktar çok fazla sürekli üzerimi temizlemem gerekiyor giydiğim herşey batıyor astarının zayıf olduğunu düşünüyorum. Bundan sonra park pravo dan çorap dahi almayı düşünmüyorum bana çok yardımcı oldunuz. Bu kadar şey biliyorsunuz madem tüylerin dökülmemesi için ne yapmam gerektiğini de söyleyin de hiç değilse kabanı atmak zorunda kalmayayım (:

  • Park Bravo Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, Ürününüz, Kalite Güvence Birimimiz tarafından incelenmiş ve yapılan incelemede herhangi bir üretim hatası tespit edilmemiştir. Kaz tüyü içerikli ürünlerin bir miktar tüy dökmesi normal karşılanmaktadır. Bu sebeple, değişim/iade talebinizin kabul edilemediğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Park Bravo Group Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön