29 Ocak 2014

Park Bravo Kusurlu Ürün Sattı

2012 yılında Bursa Park Bravo'dan firmanın kalitesine ve ismine güvenerek piyasadaki emsallerine göre çok para vererek (300 TL) aldığım kaz tüylü mont 1-2 gün giymeme rağmen çok tüy çıkardı ve tüm kıyafetlerim tüy oldu ve montu mağazaya geri götürdüm mağaza yetkileri montu teste gönderdi.


Sonuç olarak red cevabı geldi. 2 yıldır kış ayları kabus gibi, her giydiğim kıyafet kas tüyü oluyor ve her sabah işyerine gittiğimde sabah kümesten çıkmış gibi bütün gün ortalıkta dolaşmak rahatsız ediyor. Mont tüy döke döke incecik kaldı, bu şekilde olacağını bilseydim içi elyaf mont alırdım. Mağduriyetimin bir şekilde (iade, hediye çeki vb) firma tarafından giderilmesini talep ediyorum.

Derya 248 Okunma

Cevaplar

  • Derya01 Şubat 2014

    ürün kalite güvence biriminiz tarafından incelenmiş olarak yazıyorsunuz ama incelemeden sonra çıkan sonucun raporunu niye müşteriye vermiyorsunuz. ürünü bıraktık, geri geldiğinde sadece poşetliydi, her hangi bir test yapılıp yapılmadığı meçhul hatta teste bile gönderilmemiş olabilir. bir miktar tüy dökmesi normal olabilir benim aldığım üründe döküle döküle kaz tüyü kalmadı. Çok kızgınım bu nedenle bu firmadan bundan sonra hiçbir ürün almayacağım ve bu kadar ilgisiz bir firma olduğunu tüm çevremdeki insanlara bildireceğim.

  • Park Bravo Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, Ürününüz, Kalite Güvence Birimimiz tarafından incelenmiş ve yapılan incelemede herhangi bir üretim hatası tespit edilmemiştir. Kaz tüyü içerikli ürünlerin bir miktar tüy dökmesi normal karşılanmaktadır. Bu sebeple, değişim/iade talebinizin kabul edilemediğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Park Bravo Group Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön