27 Şubat 2013

Park Bravo Kaz Tüyü Mont Sürekli Tüy Bırakıyor!

Park Bravo Mağazası'ndan kaz tüyü bir kaban satın aldım. Ürünü alırken, üzerinde gördüğüm tüylerin sürekli çıkıp çıkmadığını sordum. Satış personeli ürünle ilgili herhangi bir şikayet almadıklarını söyledi, aynı ürünü kendisinin de kullandığını ifade etti ama ürünü kullanmaya başladıktan sonra giydiğim tüm kıyafetlere beyaz, incecik kaz tüyleri yapışmaya başladı.


Ürünü iade talebi ile mağazaya götürdüm. Merkez inceleyecek dediler. Merkezden "ürünün titizlikle incelendiği ve herhangi bir üretim hatası olmadığı belirtilerek"iade talebim reddedildi. 2. kez iade talep ettim oda reddedildi. Kaz tüyü mont için başka şikayetler de var. Nasıl bu üründe sorun yok diyebilirler.

Esra 700 Okunma

Cevaplar

  • Esra16 Nisan 2013

    Park Bravo Group Müşteri Hizmetleri'ne tarafınıza göndermiş olduğum mailde, ürün fotoğrafı ve sizden yazılı olarak aldığım cevapları paylaştım ve ürünü nasıl bir incelemeye tabii tuttuğunuzu sordum. Ancak hala bir yanıt alamadım.Anladığım kadarı ile herkese aynı matbu cevabı yazıp gönderiyorsunuz. Firmanızın kurumsallıktan uzak bu yanıtlama ve çalışma sistemi ile Park Bravo adına olan güveni sarstığınızın umarım kısa zamanda farkına varırsınız. Şikayetimde ve haklılığımda ısrarcıyım ve gereken yerlere başvuracağım. İyi çalışmalar dilerim.

  • Park Bravo Temsilcisi28 Şubat 2013

    Sayın Esra Berberoğlu, Ürününüz, Kalite Güvence Birimimiz tarafından incelenmiş ve yapılan incelemede herhangi bir üretim hatası tespit edilmemiştir. Bu sebeple, değişim/iade talebinizin kabul edilemediğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Park Bravo Group Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön