18 Şubat 2013

Park Bravo 14 Günlük Montta Tüylenme!

Park bravodan 1 ocak günü yeni sezon montlarından aldım ancak 3 kez kullanmada kollarında ön taraflarında tüylenme başladı 14. gün olduğunda değişim yada iade olur diye götürdüm. ürünü incelemek için merkezlerine gönderdiler ve temizletip ki hala tüylenmeler tam anlamıyla geçmemişti ürünü geri verdiler ve değişim yada iade alamayacaklarını belirttiler.

Ürünü 2 kez kullandım yine başladı tüylenmeler ve bende tüketici haklarına başvuracağımı belirttim ve ürünü neden değiştirmediklerine dair yazılı bi açıklama istedim açıklamada yünlü ürünlerde tüylenme olabileceği yazılı. bunu ürünü alırken belirtmedikleri gibi diğer yünlü ürünlerimde yaşamamaktayım.

Elif 52 Okunma

Cevaplar

  • Elif22 Şubat 2013

    Çok tşk ederim park brovo gibi bir firmanın ürünleri 3 kullanımda tüyleniyorsa bunun karşılığını tüketici hakları verecektir.

  • Park Bravo Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Elif Çakır, Ürününüz, Kalite Güvence Birimimiz tarafından incelenmiş ve yapılan incelemede herhangi bir üretim hatası tespit edilmemiştir. Bu sebeple, değişim/iade talebinizin kabul edilemediğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Park Bravo Group Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön