Park Bravo Süründürülen Müşteri.

Burcu E. |

Geçen yıl almış olduğum elbise tüylendi. Mağaza kabul etmedi ve Tüketici Mahkemesi'ne başvurdum. Para iadesi kararı çıktı. O günden sonra resmen eziyet çektirdiler. Kaç defa elimde mahkeme kararım gittim geldim mağazaya en sonunda para iadeniz yapılacak diyerek elime bir kağıt tutuşturuldu genel merkez numarası yazılı olan. 15 gün içinde yatması gerek yatmazsa arayın dendi. Tabii ki 15 gün içinde yatmadı. Dün aradım karşı taraf bana şoförü para yatırmaya gönderemiyorum, bugün geçti yarın gönderirim şeklinde komik bir şey söyledi. Bugün de yatırılmadı ücret falan. Ürünleri satarken her şey güzel böyle durumlarda neden müşteri memnuniyetine hiç önem verilmiyor!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu E.
  01 Eylül
  12:46

  Eğer benim yaşadığım durumu yaşadıysanız hiç paramı verirler mi acaba diye düşünmeyin direk icra ya başvurun. Aylardır süründürülüyordum ya bundan sonra icrayla uğraşırsınız artık!

 • Burcu E.
  01 Eylül
  12:33

  Tüketici mahkemesine başvurdum ve ücret iadesi kararı çıktı. İban numaram alındı haftalar geçti ama hala para yatırılmadı. Aradığım Zaman biz tüketici hakem heyetine yatırdık parayı deniyor. Hakem heyetini arıyorum bize para yatırılmadı deniyor. Hakem heyetine para yatıracaksanız benden neden ibanımı aldınız? Bu kadar kötü bir firma olamaz ya!