Park Bravo Personeli Kaba Davrandı!

Gülşah E. |

21.09.2013 tarihinde Historia AVM, Park Bravo mağazasından aldığım ürünü, 29.09.2013' te Olivium AVM Park Bravo mağazasına değişim için talepte bulundum ve kasada ki bayanın benimle konuşurken ses tonu ve tavırları karşısında gerçekten çok sinirlendim. Konuşmalarının sonundaki laubali tavırlarını da bir mağaza çalışanına kesinlikle yakıştıramadım.

Ayrıca kasada karşılaştığım tavırdan sonra aldığım diğer ürünleri de almadan çıktım. Haklı olduğum konuda hiç susmadan benimle söz düellosuna giren bu bayanı şiddetle kınıyorum. Sürekli alışveriş yaptığım bir markanın çalışanın göstermiş olduğu bu davranış sonrası bir daha Park Bravo'dan alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Etiketler :

Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ekim
  09:54

  Sayın Müşterimiz,

  Park Bravo Group olarak, siz değerli müşterilerimizin mutluluğunu her şeyin önünde tutuyoruz. Sizin gibi duyarlı müşterilerimizden gelen geri bildirimler, bizim için her zaman değerlidir.

  Olivium Park Bravo mağazamızda yaşamış olduğunuz ve sizi rahatsız eden durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. İletmiş olduğunuz konu grubumuz tarafından dikkate alınmış olup, ilgili mağaza personeline Yönetim tarafından gerekli uyarılar yapılmıştır.


  Sizi her zaman aramızda görmek dileğiyle...


  Saygılarımızla,

  Park Bravo Group
  Müşteri Hizmetleri