20 Ocak 2014

Park Bravo Nakit İade Yapmıyor.

12.01.14'te Panora Park Bravo'dan nakit parayla aldığımız ürünü bedenin uymaması sebebiyle 19.12.14'te geri götürdük. Mağaza yetkilisi, ürünü nakit para ile almamıza rağmen iadenin nakit olamayacağını ancak bir banka kartına iade yapabileceğini, firma politikasının bu şekilde olduğunu söyledi.

Bu nasıl bir politikadır ki her müşterisinin banka kartına sahip olabileceği genellemesini yapma hakkı tanımıştır bu markaya. Bugüne kadar hiç bir markada bu kadar saçma bir uygulamayla karşılaşmadım. Buradan firma yetkililerine sesleniyorum. Bu "sıradışı" uygulama size ne gibi bir artı kazandırmaktadır? Kartı olmayan müşterinin iade hakkını elinden alan bu uygulama tüketici haklarına uygun mudur?

Özlem 331 Okunma

Cevaplar

  • Park Bravo Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, Prosedürlerimiz gereği mağazalarımızdan nakit ödeme yapılmamaktadır. Vereceğiniz hesap numarasına, hesap numaranız yok ise isminize havale yoluyla tarafınıza ödeme gerçekleştirilebilmektedir. 19.01.2014 tarihinde Panora mağazasına iade ettiğiniz ürünle ilgili işlemlerin başlatıldığını, gün içinde hesabınıza yatırılacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Park Bravo Group Müşteri Hizmetleri

  • Özlem 20 Ocak 2014

    Tarih 19.01.14 olacaktı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön