10 Şubat 2014

Park Bravo Mağazada Yaşadığım Olaya Duyarsız Kaldı!

Yaklaşık 1 hafta önce Optimum AVM Göztepe - Park Bravo şubesinde ayakkabı reyonunda çantam çalındı. Çantamın çalındığını çok kısa sürede fark ettim (2-3 dk). Yaşadığım panik ile mağaza güvenliğine bilgi verdim ancak kendilerinin yapabilecek bir şeylerinin olmadığını müşterilerin özel eşyalarından kendilerinin sorumlu olmadığını söyleyip, hiç bir tepkide bulunmadan kısacası yaşamış olduğum kötü olaya ilgi göstermeden anlamsızca suratıma baktılar.

Eğer o anda mağaza kepenkleri kapatılıp içeride bir arama gerçekleşmiş olsaydı çantama ulaşma şansım olacaktı. İlgisizlikleri ve duyarsızlıklarından dolayı sürekli alışveriş yapmış olduğum bu firmaya güvenim kalmamıştır.

Vecihe 242 Okunma

Cevaplar

  • Park Bravo Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, Kadıköy Optimum Park Bravo mağazamızda yaşamış olduğunuz ve sizi rahatsız eden durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. İletmiş olduğunuz konu grubumuz tarafından dikkate alınmış olup, ilgili mağazaya Yönetim tarafından gerekli uyarılar yapılmıştır. Sizi her zaman aramızda görmek dileğiyle... Saygılarımızla, Park Bravo Group Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön