10 Eylül 2013

Park Bravo Kullanıcı Hatası Dediler!

İzmir Optimum Park Bravo şubesinden aldığım 29 TL'lik bluzumu 2. kez kullanımımdan sonra pamuklanma sorunuyla karşılaştım. Alsancak, Optimum ve forum şubelerinde kullanıcı hatası olduğunu, hiçbir şekilde yardımcı olamayacaklarını ve İstanbul merkeze gönderecekleri söylediler. Ben ise ilk 2 şubede bunu kabul etmesemde 3. şubeden göndermek zorunda kaldım.

Çünkü 29 TL'lik bir ürünün İstanbul'a kadar gitmesine gerek olmadığını, git gel en az 15 günlük kayıp yaşayacağımı düşündüm. Nitekim dediğim gibi oldu. 12. günde kendi arayıp sormamla bluzuma red cevabı geldiğini öğrendim. Nasıl olurda sadece iki kez giydiğim bluzuma kullanıcı hatası veriliyor anlamadım. Çünkü daha kullanmadım yada ilk defa bluz giymiyorum hayatımda.

Elif 119 Okunma

Cevaplar

  • Park Bravo Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Elif Gürler, Ürününüz, Kalite Güvence Birimimiz tarafından incelenmiş ve yapılan incelemede herhangi bir üretim hatası tespit edilmemiştir. Bu sebeple, değişim/iade talebinizin kabul edilemediğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Park Bravo Group Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön