04 Mayıs 2013

Park Bravo Kaz Tüyü Montun Kollarında İncelme!

Bir kaç ay önce yüksek bir fiyata eşime almış olduğum mont'u toplasan 10 ve 15 kez giydikten sonra incelme yırtılma, tüylenme gibi hasarlar oldu. mağazaya götürdüm incelemek için gönderildikten sonra red cevabı gelmiş . 10 senedir giydiğim kaz tüyü mont da en ufak bir incelme olmamışken toplasan 10 defa giyilmiş bir montu kullanıcıdan kaynaklandığına dair bir düşünce ancak yanlı bir karardan öteye gitmez.

1 ürünleri kim inceliyor (bağımsızlığı kanıtlanmış kişiler mi maaşlı elemanlarınız mı). 2. sizin olsa bu mont hangi yolu izlersiniz ? 300 tl çöpe at sineye çek ve bir daha o mağazanın önünden dahi geçme. ben mi ilk önce tüketici haklarına gideceğim bağımsı ürün inceleme imkanı varsa onu yapacağım.

Mahmut 124 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut 10 Mayıs 2013

    Şikayetimi doğru okursanız zaten iade talebime kurumunuz maaşlı kalite güvence biriminiz tarafından olumsuz cevap verildiği ve tarafımdan bu kararın yanlı tek taraflı bir karar olduğu şikayet metninde belirtilmiştir. Öyle anlaşılıyorki ürün inceleme konusunda olduğu gibi şikayetin içeriğini okuyup anlayamayacak kadar konu ile alakadarsınız. Şikayetim ile ilgili zaten elimde matbu güzel bir şekilde konunun uzmanlarınca hazırlanmış güzel cümleler döşenmiş her tüketiciye gönderilmeye hazır yazınız elimde mevcut olup, tarafımdan Sincan Kaymakamlığı Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Başkanlığına başvurumu yapmış olduğumu bilgilerinize sunarım.

  • Park Bravo Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Mahmut Kabakoz, Ürününüz, Kalite Güvence Birimimiz tarafından incelenmiş ve yapılan incelemede herhangi bir üretim hatası tespit edilmemiştir. Bu sebeple, değişim/iade talebinizin kabul edilemediğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Park Bravo Group Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön