16 Temmuz 2013

Park Bravo Kasadaki Bayanın Tavrı!

09.07.2013' te Olivium Park Bravo' da alışverişim sırasında ve sonunda kasadaki görevli bayan M.Y.' ın davranış ve sözleri çok eski bir Park Bravo müşterisi olarak beni derinden üzmüştür. Konuşmalarının sonundaki laubali tavırlarını bir mağaza çalışanına asla yakıştıramadım.

Haklı olduğum konuda hiç susmadan benimle söz düellosuna giren bu bayanı şiddetle kınıyorum. Benzer tavırları aynı gün alışverişe gelen arkadaşlarıma da göstermiş olduğunu öğrendim. Park Bravo' nun kendi sitesine yazdığım halde geri dönüş olmadı. Bundan böyle Park Bravo' dan alışveriş yapacağımızı sanmıyorum.

Ayşe 122 Okunma

Cevaplar

  • Park Bravo Temsilcisi20 Temmuz 2013

    Sayın Ayşe Dedeoğlu, Park Bravo Group olarak, siz değerli müşterilerimizin mutluluğunu her şeyin önünde tutuyoruz. Sizin gibi duyarlı müşterilerimizden gelen geri bildirimler, bizim için her zaman değerlidir. Olivium Park Bravo mağazamızda yaşamış olduğunuz ve sizi rahatsız eden durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. İletmiş olduğunuz konu grubumuz tarafından dikkate alınmış olup, ilgili mağaza yetkilisine Yönetim tarafından gerekli uyarılar yapılmıştır. Sizi her zaman aramızda görmek dileğiyle... Saygılarımızla, Park Bravo Group Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön