19 Mart 2013

Park Bravo Ayakkabının Altı Kayıyor!

Aralık 2012 de aldığım ninewest ayakkabının altı kayıyor, topuğundan dolayı burkulma düşme tarzı birşey değil ,direk ayakkabının altı kayıp ayaklar yerden kesiliyor,hayati tehlike sözkonusu anlamıyorlar..ıslak zeminde kayıyor işte ayakkabı 2. giyişimde de aynı şey olunca giymeme kararı verip geri götürdüm.

Gaziemir optimum daki mağaza müdürü cevabı; halı kaymaz yapıştırsınlar. şimdiye kadar böyle bir şikayet gelmemiş güya.. gelmediyse bile aldığım ayakkabı da sorun var. altını yaptıracaklarını söylüyorlar, yamalı ayakkabı giymek istemiyorum, geçen hafta kendi sitelerinden yazdım hala ses seda yok, bu kadar duyarsız bir firma görmedim..

Selcan 212 Okunma

Cevaplar

  • Selcan30 Mart 2013

    oldukça tatmin edici bir cevap vermişsiniz tebrikler..insanların hayatları ile oynamaya hakkınız hiç yok..Kalite Güvence Biriminizi yeniden gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum..tabi varsa böyle bir biriminiz..İnsanlar seslerini çıkarmadıkları için iyi olduğunuzu düşünüyorsunuz.. tanıdığım herkes markanızın bu duyarsızlığını artık biliyor ve kimse de sizden ürün almayacak..

  • Nine West Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Selcan Arslan, Ürününüz, Kalite Güvence Birimimiz tarafından incelenmiş ve yapılan incelemede herhangi bir üretim hatası tespit edilmemiştir. Bu sebeple, değişim/iade talebinizin kabul edilemediğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Park Bravo Group Müşteri Hizmetleri

  • Selcan28 Mart 2013

    cevap bile veremiyorlar çünkü haksızlar..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön