Toplam çözüm sayısı
..
Paribu ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Tamer'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Paribuda Sadece Son 7 Günlük İşlem Geçmişini Görüntüleyebilmek!

1141görüntüleme
Tamer
Tamer 19 Mayıs 01:26

Paribu daki XRP cüzdanımdan Binance ® deki XRP cüzdanıma 600 ripple ® aktarımı yaparken eksik tag kodu girdim ve param ® Paribu cüzdanımdan çıkmasına rağmen Binance cüzdanıma geçmedi. Paramın Binance hesabıma geçmesinin tek bir yolu var.

Oda Paribu hesabıma giriş yapıp o transferi benim gerçekleştirdiğimi videoya çekerek ispatlamam gerekiyor. Ancak Paribu'dan sadece son 7 günlük işlemleri görüntüleye biliyoruz. Para transferini yaptığım günün üzerinden 7 günden fazla geçtiğinden yaptığım transfer bilgilerini görüntüleyemiyorum.

Binance sadece Paribu platformundaki görüntü kayıtlarını dikkate alıyor. Yeni sekmede acılan bir video, görüntü, PDF, dekont... Hiçbiri geçerli olmuyor.

Paribu destek ekibine defalarca yazmama rağmen durumu bir türlü anlamak istemiyorlar. Sürekli otomatik mesajlar atıyorlar. Tx kodunuzu bilmem ne ortak ağından öğrenebilirsiniz diye yanıt veriyorlar.

Benim derdim tx kodunu öğrenmek değil Paribu ekranımda yaptığım işlemlerin geçmişini görmek istiyorum. Son 7 günlük işlem süresi nedir? Çok kısa bir süre.

Sürekli reklam yapıp yeni müşteriler peşine düşeceğinize enerjinizin bir kısmını mevcut müşterilerinizin sorunlarını çözmeye harcayın.

Bu olayın peşini kesinlikle bırakmayacağım.

Sorunum çözülmez ise hukuki olarak hakkımı arayacağım.

Paribu Logo
Paribu26 Mayıs 20:53

Merhaba Tamer Bey, Gerekli bilgilendirme destek talebiniz üzerinden sizinle paylaşılmıştır. E-postanızı kontrol etmenizi rica ederiz. Yardımcı olmamızı istediğiniz farklı bir konu olursa mobil uygulama veya web sitemizde yer alan "Destek" bölümünden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Paribu Destek Birimi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 09 Mayıs 18:45

Paribu hesabımdan çıkış yaptım numarayla şifreyle giriş sağlarken "girdiğiniz bilgiler kayıtlarımızda eşleşmemektedir" şeklinde yazı oluyorum. Bu durumda acil yardım edin. Bana sabah hesabımdaydım zaten ve önceden hiçbir şekilde bu tür problemlerle karşı karşıya gelmedim.

profile
 • 0görüntüleme
 • 14 Nisan 09:46

Paribu hesabıma girerken girdiğiniz bilgiler kayıtlarımızla eşleşmemektedir diyor 3 gündür hesabıma giremiyorum ç. Özüm talep ediyorum aksi halde herhangi bir yere başvurmaktan çekinmem.

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 0görüntüleme
 • 28 Mart 00:12

Merhaba ben Mümtaz. Daha önceden Paribu hesabı açmıştım ve mail, t. C. Kimlik bilgilerimi telefon numaramı o hesaba tanımlayıp doğruladım. Şimdi ise telefon numaramı değiştirdim ve eski ki hesabıma giriş mesajı gelmediği için giremiyorum. Müşteri hizmetleri telefon numarasını aradığımda bana mesaj y...

profile
 • 0görüntüleme
 • 15 Mart 14:28

Hesabıma giriş yaparken cep telefonu ve mail adresimden hata alıyorum bunun sebebi nedir engellini kaldıramıyorum. Bu mail adresi ile hesabım var girişte yapamıyorum. Kayıt'a açamıyorum çözüm bulmanızı istiyorum. Bu konu hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim