1 g
Yorum Yap
#11581022

Paribu Güvensiz Bir Sistem!

Paribu kullanım sözleşmesine 500 lirayı aşmayan işlemler için kimlik bilgileri istemediğini yazıyor (5.1.7. Siteye üye olan kullanıcı, günlük 500,00-tl. (beş yüz Türk lirası) ve üzerinde Türk Lirası işlemleri için (hem yatırma hem çekme işlemleri için) kimlik ve adres bilgilerini belgelemek zorundadır.


Kullanıcı tarafından kimlik ve adres bilgilerinin belgelenmemesi halinde, Paribu kullanıcıya ait hesap üzerinden hiçbir işlem yapılmasına izin vermeyecektir.) fakat ben Paribu hesabıma 420 TL para transfer ettim fakat hesabıma para geçmedi mail attım kimlik bilgilerini doğrularsam para hesabıma öyle geçecekmiş. Kullanım sözleşmesine uymuyorlar.


Güvensiz bir sistem. Umarım parayı geri yatırırlar.

Abdülkadir Abdülkadir 455 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Abdülkadir1 g

    Para banka hesabıma geri iade edildi fakat 500 TL altındaki bir işlem için kimlik bilgileri istiyorsunuz ve bu site kullanım şartlarınıza aykırı. 5.1.7. Siteye üye olan kullanıcı, günlük 500,00-tl. (beşyüztürklirası) ve üzerinde Türk Lirası işlemleri için (hem yatırma hem çekme işlemleri için) kimlik ve adres bilgilerini belgelemek zorundadır. Size ndn güvenip kimlik bilgisi vereyim ki?

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler