Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Paribucineverse Parayı Çekip CGV Movie Pass Yollamadı!

Murat
14 Nisan 17:27
483

Bugün Paribu Cineverse sitesinden CGV movie pass yüklemek istedim. Siteye üyeliğim ile birlikte girip 500 TL değerinde CGV moviepass satın aldım. Ödemeye onay verdikten sonra hata verip beni ana sayfaya yönlendirdi. Mobil bankacılıktan baktığımda ise ödemenin yapıldığını görebiliyorum. Fakat tarafıma hesap bilgilerime e-posta adresime veya telefon numarama CGV moviepass özelliğini aktif edebilmem için herhangi bir kod gelmedi. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattığımda ise hafta içi kontrol edilip birkaç gün içinde dönüş yapılacağı söylendi. Bunun kontrolünün yapılması neredeyse günümüz teknolojisinde saniyeler sürecek olmasına rağmen bu uygulama ile karşılaşmak hoş değil. Ben bugün veya yarın sinemaya gitmek istiyorum ama şu an parasını ödediğim ve hesabıma yüklenmeyen movie pass sayesinde gidemiyorum. Tekrar para yüklemek istemiyorum çünkü yine aynı şey ile karşılaşmayacağımın garantisi yok kaldı ki karşılaşınca da ödediğiniz hizmeti almak için size birkaç gün sonra geri dönüş yapılacağı söyleniyor. Eşime söz vermiştim şimdi bunu nasıl telafi edeceksiniz izleyip göreceğiz. En kısa zamanda tarafıma dönüş yapılması ve ivedi şekilde hesabıma zaten parasını ödemiş olduğum fakat ne hikmetse parayı çekerken hata vermeyip daha sonrasında göndermediğiniz CGV moviepass değerinin yatırılmasını istiyorum. Teşekkürler.

Paribucineverse Parayı Çekip CGV Movie Pass Yollamadı!
Paribucineverse Parayı Çekip CGV Movie Pass Yollamadı!
Murat
22 Nisan 15:05

3 gün önce arayıp sormama ve hızlandırılması için kayıt açıyorum üst birime yolladık demelerine rağmen hala geri dönüş yok müşteri memnuniyeti sıfır.

Murat
01 Mayıs 10:50

Henüz geri dönüş yapılmadı, bizim borcumuz olsa faiziyle geri alırlar.

Murat
16 Mayıs 09:41

1 ayı geçti hala geri dönüş yok. Paramızın üstüne çöküyor firma. Yapması gereken çok basit ya bana kod verecekler ya paramı iade edecekler. Biz bu durumda bir dünya faiz öderdik firmalara, peki firma ne ödeyecek bu durumu telafi edecek mi 1 aydır biz senin paranı yatırmadık diyecek mi, sanmam.

Benzer Şikayetler

1

Paribu Cineverse Hak Ettiğim Vıp Üyelik Statüsünü Aktif Etmiyor!

Burak
13 Ağustos 2023 19:30
252
1

Paribu Cineverse Uygulamadan Alınan Ücretin İadesi

Emre
16 Mayıs 23:03
98
1

Paribu Cineverse Cineverse Para İade Etmiyor

Kübra
30 Mart 16:06
330
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

4 Yorum

Özden

Bana 15 gündür geri ödeme yapmadılar 4 defa aradım çok kalitesiz bir firma

Murat

Parayı çekme konusunda çok kaliteli ama hata vermesine rağmen parayı çekiyor.

Derya

Merhaba, para iadesi yapıldı mı acaba?

Murat

Hayır para iadesi ve herhangi bir dönüş yapılmadı.

Benzer Şikayet Yaz