Parfümania Parfümler Orijinal Falan Değil...

Hatice B. |

Siparişim ben evde yokken teslim alındı, faturası kayboldu. İade etmek istedim çünkü parfümler gerçekten 1 saat bile dayanmıyor. Kendileri ısrarla orijinal olduğu belirtip iademi almadılar. Orijinal tester olsaydı iade etme gibi bir uğraşım zaten olmazdı. Bana gider pusulası gönderin bu şekilde iademi alabilirsiniz yasal olarak da bunun bir sakıncası yok dedim, reddedildi. Sonrasında kargo kutusuna taktılar. Onlardan geldiği gibi iade edecekmişim bu parfümlerin kapakları bile yokken kutusunun neyi zarar gördü bilmiyorum.

Etiketler :

Etkisiz / Kalitesiz Ürün Ürün - Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hatice B.
  05 Mart
  01:24

  Alırken ve ödeme sürecinde kesinlikle sıkıntı yaşamadım ancak iade konusunda sıkıntı yaşadım, benden birkaç gün sonra da iki kişinin daha şikayeti buraya yansımış. Onlarda da gerçek olmayan bir parfüm, iade koşulları vs. Müşteri şikayetleri ortak.

 • 23 Şubat
  10:55

  Merhaba,

  Şikayetvar.com’a iletmiş olduğunuz geri bildiriminiz üzerine sistemde yer alan iletişim bilgilerinizden tarafınıza ulaşılarak süreç hakkında bilgilendirme yapılmıştır .

  İade edeceğiniz ürünü faturasıyla beraber, eksiksiz, ve ambalajı hasar görmemiş şekilde “Parfümania İade Adresi”ne göndermelisiniz.

  Her türlü süreçte tüm iletilerinizi aşağıda yer alan link üzerinden tarafımıza iletebilir, tüm sorularınız için size memnuniyetle yardımcı olmak isteriz.

  http://www.parfümania.com/iletisim

  Saygılarımızla,
  Parfümania.com
  Müşteri İlişkileri
  08508402331