01 Kasım 2016

Parayı Alıp Hesabı Kapatan GittiGidiyor!

Ürün siparişinden sonra kartımdan parayı çeker çekmez üyeliğimi askıya alan GittiGidiyor yetkililerine ulaşamıyorum. Bu hususta müşteri hizmetlerine şikayet metni yazdım. 01576890 numaralı sorum 6 Ekim'den bu yana hala cevaplanmadı. Bir de utanmadan şikayetlerin altına yazıyorlar buradan takip edebilirsiniz diye. Siteye giriş yapamadıktan sonra nasıl takip edeceğim, giriş yapabilsem üyeliğim askıya alınmamış olur zaten. Kaldı ki durum satıcıyla alakalı ise üyeliğimi neden askıya aldınız ya da kapattınız?

Gulcin 179 Okunma

Cevaplar

  • Gulcin01 Kasım 2016

    Gorunuyorki mesajı okumadan direk olarak herkese ayni cevabi gönderiyorlar. Sisteme giriş yapabilsem bana özel sayfamdan takip ederim zaten. müşteri hizmetlerine 6ekimde yazdigim şikayeti hala cevaplayacaksiniz. Ne kadar berbat bir şirket oldugunuzu sorunu cozmek yerine sorun yaratarak devam ettirerek gosteriyorsunuz

  • GittiGidiyor Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Kullanıcımız, Konu hakkında http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak başlığı üzerinden Müşteri Hizmetleri'ne ulaşmanızı rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa sürede cevaplayacaktır. Cevaplanan mesajları, Bana Özel sayfanız üzerinden kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön