Parantez.com 1 Nisan Kampanyası...

Aysel Özkan Ç. |

5 farklı Parantez noktasından tatlı para kazanan herkese 200 TL tatlı para hediye dediler. Kampanyaya katılım ile ilgili sayı sınırı belirtmemişlerdi. Ayrıca gün sonuna kadar geçerli idi. Şimdi ise saat 17:00 itibariyle kampanyanın bittiğini bildiriyorlar. Ben 5 harcama yaptım. 4 harcamamın ücretini ödedim. 5. harcamamın ücretini Multinet cihazları olmadığı için henüz ödeyemedim. Bu durumda bu benim suçum değil. Harcamaları yapmadan önce de kampanya biteceğine yönelik bir bildirim almadık. Hakkımız olan 200 TL vaat edilen tatlı parayı tarafımıza vermelerini talep ediyoruz.

Etiketler :

Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Nisan
  09:05

  Müşterimizin mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında müşterimize detaylı bilgi verilmiştir.

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi www.multinet.com.tr internet sitemizden veya 444 87 36 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Multinet Müşteri Hizmetleri

 • 12 Nisan
  11:31

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili konularda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
  İlettiğiniz konu ile ilgili gerekli incelemeyi yaparak, en geç 1 iş günü içerisinde size detaylı bilgi vereceğiz. Tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi www.multinet.com.tr internet sitemizden veya 444 8736 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz