11 Şubat 2014 #2287834

Hayat Kimya Papia Tuvalet Kağıdı Bu Sefer Hayal Kırıklığı Yarattı!

Senelerdir tuvalet kağıdı ve kağıt havlu olarak Papia markasını tercih etmişimdir. Genelliklede tuvalet kağıdını 24'lük paketlerden alırım. En son aldığım paket içindeki tuvalet kağıdı bir önceki Papia ile hiç alakası yok. İkinci sınıf bir marka gibi hem dokusu sert hem de kağıt ikiye ayrılıyor.


Tuvalet kağıdını çekerken alt yarısı bir altına yapışık kalıyor, her seferinde ayrıca ikinci yarısını da çekip birleştirmek zorunda kalıyorsun, üstelik eskisi gibi hiç de yumuşak değil. Umarım bu fabrikasyon hatasıdır, yoksa Papia kalitesini düşürdü mü? Bir daha Papia marka almaya çekiniyorum.

Gülgüney 2.775 Okunma

Cevaplar

  • Gülgüney'in Teşekkür Mesajı18 Şubat 2014

    teşekkürler

  • Papia Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Hayat Kimya‘nın değişmez amacı, değerli tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en iyi cevap veren ürünleri en yüksek kalitede sunmaktır. Bugünden sonra tüketicimizin beklentilerinin firmamız tarafından gerçekleştirilmesi konusunda Hayat Kimya ailesi olarak yanlarında olduğumuzu ve yalnız olmadıklarını tarafınıza bildirmek isteriz. İsteriz ki, tüketicilerimizin bugün ve yarın yaşacağı bütün güzel anlarda Hayat Kimya’nın bir katkısı olsun. Tüketicimiz ile görüşme sonucunda tarafımıza iletmiş olduğu tüm öneriler dikkate alınmış olup, ilgili departmanlar tarafından aksiyon gerçekleştirilecektir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla, Hayat Kimya Tüketici Danışma Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön