Papia Hayal Kırıklığı.

Deniz Ç. |

Bunca zamandır tuvalet kağıdı ve kağıt havlu olarak Papia markasını tercih ediyorum. Ekseriyetle yirmi dörtlük paketlerden alırım. Papia tercih etmemin tek nedeni kalitesi. Yalnız en son aldığım paket içindeki tuvalet kağıdı bir önceki Papia ile hiç alakası yok. İkinci sınıf bir marka gibi hem çok ince hem de kağıt ikiye ayrılıyor. Ayrıca tuvalet kağıdını çekerken alt yarısı bir altına yapışık kalıyor artık Papia tercih edermiyim bilmiyorum!

Etiketler :

Ürün / Temizleme Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Kasım
  13:10

  Sayın DENİZ ÇETİN,

  Hayat Kimya‘nın değişmez amacı, değerli tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en iyi cevap veren ürünleri en yüksek kalitede sunmaktır. Bugünden sonra tüketicimizin beklentilerinin firmamız tarafından gerçekleştirilmesi konusunda Hayat Kimya ailesi olarak yanlarında olduğumuzu ve yalnız olmadıklarını tarafınıza bildirmek isteriz. İsteriz ki, tüketicilerimizin bugün ve yarın yaşacağı bütün güzel anlarda Hayat Kimya’nın bir katkısı olsun.

  Tüketicimiz ile görüşme sonucunda tarafımıza iletmiş olduğu tüm öneriler dikkate alınmış olup, ilgili departmanlar tarafından aksiyon gerçekleştirilecektir.

  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla,

  Tüketici İletişim Merkezi

  0850 200 94 44